KONST / Litografier / Färglitografi 13442214
nr 1344 2214
Gary Kuehn
(f. 1939), USA
Färglitografi, Signerad, numrerad 10/36. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 49x66 cm
Gary Kuehn, amerikansk bildkonstnär född 1939, Plainfield, New Jersey.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:56:09
31/8 20:46:09
Gary Kuehn
Läs mer om Gary Kuehn